سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - May 21 2019
گفتگو
گزارش
یادداشت
مقالات
من کسی نیستم که وارد جنگ با ایران شوم ترامپ:

من کسی نیستم که وارد جنگ با ایران شوم

عجب شیرما- رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه فاکس‌نیوز ضمن تکرار ادعا‌های قبلی خود درباره برجام تاکید کرد که به دنبال رویارویی با ایران نیست.
مردم ایران پشت سر رهبری هستند؛ آمریکا همه مخالفانش را تروریست می‌داند تحلیلگر آلمانی:

مردم ایران پشت سر رهبری هستند؛ آمریکا همه مخالفانش را تروریست می‌داند

عجب شیرما- یکی از تحلیلگران معروف آلمانی با خطرناک ارزیابی‌کردن سیاست ترامپ در قبال ایران گفت که آمریکا همه مخالفان خود را تروریست قلمداد می‌کند.
هیچگاه در برابر زورگویی دشمن تسلیم نخواهیم شد روحانی:

هیچگاه در برابر زورگویی دشمن تسلیم نخواهیم شد

عجب شیرما - رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهارداشت: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، امید به آینده و نشاط است چرا که این احساس غرور ملی و امید و نشاط سرمایه اصلی کشور است و می تواند روند حل مشکلات را تسریع کند.
آمریکا نشان داد که به هیچ‌گونه اصول و قواعدی پایبند نیست فرماندار شهرستان اهر:

آمریکا نشان داد که به هیچ‌گونه اصول و قواعدی پایبند نیست

عجب شیر ما - فرماندار شهرستان اهر گفت: آمریکا نشان داد که به هیچ‌گونه اصول و قواعدی پایبند نیست و مردم ما از سیاست های کشورمان درخصوص برجام حمایت می کنند.
راهبرد انقلاب اسلامی بر مبنای استکبارستیزی است استاندار آذربایجان شرقی:

راهبرد انقلاب اسلامی بر مبنای استکبارستیزی است

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه راهبرد انقلاب اسلامی بر مبنای کفرستیزی و استکبارستیزی است، گفت: دشمنی استکبار جهانی با انقلابی که به دنبال عدالت‌گستری و آزادی ملت‌ها از بند استعمار و استثمار قدرت‌هاست تمامی ندارد.
گردشگری بهترین گزینه برای اقتصاد بدون نفت است استاندار آذربایجان شرقی:

گردشگری بهترین گزینه برای اقتصاد بدون نفت است

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه زمینه‌های اشتغال و رونق اقتصادی در حوزه گردشگری، گفت: در حال حاضر ایجاد هر فرصت شغلی در بخش‌هایی مانند صنعت، نیاز به سرمایه‌گذاری بالایی دارد؛ اما گردشگری جزو حوزه‌هایی است که اشتغال در آن زودبازده بوده و نیاز به سرمایه‌گذاری بالا ندارد.
بی‌تدبیری مسوولان در کنترل بازار

بی‌تدبیری مسوولان در کنترل بازار

عجب شیر ما - امام جمعه تبریز گفت: واقعا سیب‌زمینی و پیاز چه ربطی به تحریم دارد و این جز بی‌تدبیری چیز دیگری نیست که در داخل ایجادشده است.
اجرای پروژه انتقال آب ارس امکان پذیر است استاندار آذربایجان شرقی:

اجرای پروژه انتقال آب ارس امکان پذیر است

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان شرقی درباره پروژه انتقال آب ارس ‌گفت: این پروژه نه تنها برای تأمین آب این منطقه امکان پذیر بوده، بلکه از نظر پدافندی نیز مهم است و اگر خط اعتباری آن گشایش یابد مشکلی در اجرای آن نداریم.
مشکلی در حوزه کارگری شهرستان اسکو وجود ندارد فرماندار اسکو:

مشکلی در حوزه کارگری شهرستان اسکو وجود ندارد

عجب شیر ما - فرماندار شهرستان اسکو بابیان اینکه در سطح شهرستان مشکلات کارگری نداریم گفت: در تلاش هستیم تا با استفاده از ظرفیت‌ها به ویژه در حوزه صنعت، کشاورزی و گردشگری اشتغال شهرستان را رونق دهیم.
پشتیبانی از شهرداری به منزله حمایت از شهر و شهروندان است فرماندار اهر:

پشتیبانی از شهرداری به منزله حمایت از شهر و شهروندان است

عجب شیر ما - فرماندار اهر گفت: شهرداری اهر به حدود ۸۰ درصد جمعیت شهرستان اهر خدمات‌رسانی می‌کند و اگر از مجموعه شهرداری اهر حمایتی نشود بدین معناست که شهر ۱۰۰ هزار نفری را به حال خود رها کرده‌ایم.