شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - October 21 2017
گفتگو
گزارش
یادداشت
مقالات
ایران، ترکیه و عراق جلوی صادرات نفت اقلیم کردستان را خواهند گرفت اردوغان:

ایران، ترکیه و عراق جلوی صادرات نفت اقلیم کردستان را خواهند گرفت

عجب شی ما - رئیس جمهوری ترکیه در بازگشت از سفر یک روزه خود به ایران از تصمیم مشترک آنکارا، تهران و بغداد برای جلوگیری از صادرات نفت اقلیم کردستان به بازارهای جهانی خبر داد.
حامی بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران هستیم/ حل مشکل اقتصادی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت دوازدهم است استاندار آذربایجان‌شرقی:

حامی بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران هستیم/ حل مشکل اقتصادی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت دوازدهم است

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی در دولت دوازدهم نیز اولویت اصلی خواهد بود، گفت: همواره در خدمت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران هستیم.
پشت پرده واگذاری کارخانه‌های تبریز به اشخاص مسئله‌دار/ واگذاری کارخانجات تبریز به راننده تریلی تا فردی که در آمریکا اقامت دارد سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی مطرح کرد

پشت پرده واگذاری کارخانه‌های تبریز به اشخاص مسئله‌دار/ واگذاری کارخانجات تبریز به راننده تریلی تا فردی که در آمریکا اقامت دارد

عحب شیر ما - سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به واگذاری نادرست اکثر واحدهای تولیدی به بخش خصوصی بین سال‌های 87 تا 92 گفت: اصل 44 و قوانین بالادستی ایرادی ندارند ولی در اجرای این قوانین با مشکل جدی مواجه هستیم.
انتخاب شهردار معادل انتخاب ۱۲۰ مدیر شهری است/برای انتخاب شهردار از بین 5 گزینه نیاز به زمان داریم/ به کارگیری زنان در پست‌های مدیریتی نایب رئیس شورای شهر تبریز:

انتخاب شهردار معادل انتخاب ۱۲۰ مدیر شهری است/برای انتخاب شهردار از بین 5 گزینه نیاز به زمان داریم/ به کارگیری زنان در پست‌های مدیریتی

نایب رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه انتخاب یک شهردار معادل انتخاب ۱۲۰ مدیر شهری است، گفت: برای انتخاب شهردار از بین 5 گزینه با شاخص‌های تعیین شده، نیاز به زمان دارد.
خدابخش تنها گزینه وزارت کشور برای استانداری آذربایجان‌شرقی/برخی اسامی عنوان شده اصلاً مطرح نیستند/ طرح برخی اسامی توسط خود افراد یا جریان‌های خاص صورت گرفته است نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت وگو با فارس مطرح کرد

خدابخش تنها گزینه وزارت کشور برای استانداری آذربایجان‌شرقی/برخی اسامی عنوان شده اصلاً مطرح نیستند/ طرح برخی اسامی توسط خود افراد یا جریان‌های خاص صورت گرفته است

عجب شیر ما - نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: در آخرین جلسه مجمع نمایندگان استان برای بررسی گزینه‌های پیشنهادی فقط یک گزینه از طریق وزارت کشور مطرح شده بود که آن هم آقای خدابخش بود.
فقر مطلق تا چند سال آینده از کشور ریشه‌کن می‌شود استاندار آذربایجان‌شرقی:

فقر مطلق تا چند سال آینده از کشور ریشه‌کن می‌شود

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: کشور در حال حاضر از چهره فقر مطلق نجات پیدا کرده است و تا چند سال آینده به طور کامل ریشه‌کن می‌شود.
اجلاس کشورهای گروه نایب رئیس شورای شهر تبریز:

اجلاس کشورهای گروه "دی ۸ اسلامی"سال ۲۰۱۸ در تبریز برگزار می‌شود

عجب شیر ما - نایب رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه اجلاس کشورهای گروه دی ۸ (D۸) در سال ۲۰۱۸ در تبریز برگزار می‌شود گفت: تبریز میزبان گروه ۸ کشور اسلامی در حال توسعه با نام اختصاری گروه دی ۸ (D۸) گروهی اقتصادی متشکل از هشت کشور در حال توسعه اسلامی است.
صادرات مواد خام به صلاح کشور و اقتصاد کشور نیست/پیشنهاد عوارض برای صادرات مواد خام معدنی به شورای اقتصاد معاون وزير صنعت، معدن و تجارت :

صادرات مواد خام به صلاح کشور و اقتصاد کشور نیست/پیشنهاد عوارض برای صادرات مواد خام معدنی به شورای اقتصاد

عجب شیر ما - معاون وزير صنعت، معدن و تجارت ا از عوارض پیشنهادی برای صادرات مواد خام معدنی به شورای اقتصاد خبر داد.
هفتم شهریور درباره نحوه انتخاب شهردار تبریز تصمیم‌گیری می‌شود عضو شورای شهر تبریز

هفتم شهریور درباره نحوه انتخاب شهردار تبریز تصمیم‌گیری می‌شود

عجب شیر ما - عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه روز سه‌شنبه هفتم شهریورماه جلسه‌ای مخصوص برای تعیین اهداف و پروسه مشخص در راستای انتخاب شهردار برپا خواهد شد، گفت: طبق تصمیم گرفته شده انتخاب شهردار برای تبریز توسط شورا برگزار خواهد شد.
حضور حجت‌الاسلام آل‌هاشم شوق خدمت را بین مدیران آذربایجان شرقی افزایش داد استاندار آذربایجان شرقی:

حضور حجت‌الاسلام آل‌هاشم شوق خدمت را بین مدیران آذربایجان شرقی افزایش داد

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از رهبر معظم انقلاب به‌خاطر انتصاب حجت‌الاسلام آل‌هاشم به سمت نمایندگی ولی فقیه در استان گفت: از زمان حضور وی در استان شوق خدمت به مردم در بین دستگاه‌های اجرایی و مسئولان به‌نحو چشمگیری افزایش یافته است.