شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - December 16 2017
گفتگو
گزارش
یادداشت
مقالات
مسیرهای طولانی فرآیندهای اداری باید حذف شوند استاندار آذربایجان‌شرقی:

مسیرهای طولانی فرآیندهای اداری باید حذف شوند

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: کشور ما از حدود 60 سال پیش عادت کرده نفت را استخراج کرده به فروش برساند و وزارتخانه‌ها این درآمد را به راحتی خرج کنند؛ حالا این پول نیست و باید ادارات ما مسیرهای طولانی فرآیندهای اداری را حذف کنند.
گام های علمی برای توسعه روستاها با هم افزایی دولت و مجلس

گام های علمی برای توسعه روستاها با هم افزایی دولت و مجلس

عجب شیر ما - استاندار آذربایجانشرقی از تخصیص وام 6درصدی به منظور اشتغال زایی در روستاها و مناطق عشایری استان خبرداد.
تمام بدهی‌های مصرفی آب، برق و برق و گاز مدارس بخشوده می‌شود رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی:

تمام بدهی‌های مصرفی آب، برق و برق و گاز مدارس بخشوده می‌شود

عجب شیر ما - رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی گفت: طرحی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است که در صورت نهایی شدن و تصویب آن همه بدهی های مصرفی آب، برق و گاز مدارس مورد بخشودگی قرار خوا هد گرفت.
جلسه مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با 2 وزیر پیشنهادی سخنگوی مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی خبرداد

جلسه مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با 2 وزیر پیشنهادی

عجب شیر ما - سخنگوی مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی گفت:هفتم و یا نهم آبان ماه جلسه رای اعتماد به وزاری پیشنهادی در مجلس برگزار خواهد شد.
ایران، ترکیه و عراق جلوی صادرات نفت اقلیم کردستان را خواهند گرفت اردوغان:

ایران، ترکیه و عراق جلوی صادرات نفت اقلیم کردستان را خواهند گرفت

عجب شی ما - رئیس جمهوری ترکیه در بازگشت از سفر یک روزه خود به ایران از تصمیم مشترک آنکارا، تهران و بغداد برای جلوگیری از صادرات نفت اقلیم کردستان به بازارهای جهانی خبر داد.
حامی بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران هستیم/ حل مشکل اقتصادی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت دوازدهم است استاندار آذربایجان‌شرقی:

حامی بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران هستیم/ حل مشکل اقتصادی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت دوازدهم است

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی در دولت دوازدهم نیز اولویت اصلی خواهد بود، گفت: همواره در خدمت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران هستیم.
پشت پرده واگذاری کارخانه‌های تبریز به اشخاص مسئله‌دار/ واگذاری کارخانجات تبریز به راننده تریلی تا فردی که در آمریکا اقامت دارد سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی مطرح کرد

پشت پرده واگذاری کارخانه‌های تبریز به اشخاص مسئله‌دار/ واگذاری کارخانجات تبریز به راننده تریلی تا فردی که در آمریکا اقامت دارد

عحب شیر ما - سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به واگذاری نادرست اکثر واحدهای تولیدی به بخش خصوصی بین سال‌های 87 تا 92 گفت: اصل 44 و قوانین بالادستی ایرادی ندارند ولی در اجرای این قوانین با مشکل جدی مواجه هستیم.
انتخاب شهردار معادل انتخاب ۱۲۰ مدیر شهری است/برای انتخاب شهردار از بین 5 گزینه نیاز به زمان داریم/ به کارگیری زنان در پست‌های مدیریتی نایب رئیس شورای شهر تبریز:

انتخاب شهردار معادل انتخاب ۱۲۰ مدیر شهری است/برای انتخاب شهردار از بین 5 گزینه نیاز به زمان داریم/ به کارگیری زنان در پست‌های مدیریتی

نایب رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه انتخاب یک شهردار معادل انتخاب ۱۲۰ مدیر شهری است، گفت: برای انتخاب شهردار از بین 5 گزینه با شاخص‌های تعیین شده، نیاز به زمان دارد.
خدابخش تنها گزینه وزارت کشور برای استانداری آذربایجان‌شرقی/برخی اسامی عنوان شده اصلاً مطرح نیستند/ طرح برخی اسامی توسط خود افراد یا جریان‌های خاص صورت گرفته است نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت وگو با فارس مطرح کرد

خدابخش تنها گزینه وزارت کشور برای استانداری آذربایجان‌شرقی/برخی اسامی عنوان شده اصلاً مطرح نیستند/ طرح برخی اسامی توسط خود افراد یا جریان‌های خاص صورت گرفته است

عجب شیر ما - نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: در آخرین جلسه مجمع نمایندگان استان برای بررسی گزینه‌های پیشنهادی فقط یک گزینه از طریق وزارت کشور مطرح شده بود که آن هم آقای خدابخش بود.
فقر مطلق تا چند سال آینده از کشور ریشه‌کن می‌شود استاندار آذربایجان‌شرقی:

فقر مطلق تا چند سال آینده از کشور ریشه‌کن می‌شود

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: کشور در حال حاضر از چهره فقر مطلق نجات پیدا کرده است و تا چند سال آینده به طور کامل ریشه‌کن می‌شود.