جمعه ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - March 23 2018
گفتگو
گزارش
یادداشت
مقالات
تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی

تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر تسریع در تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان شرقی پس از ارائه گزارش سازمان اموال تملیکی استان از پرونده‌های ارجاعی به این سازمان و وضعیت کالاهای قاچاق کشف‌شده، بر تسریع در تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای این سازمان تأکید کرد.
رفتارها اصلاح نشود، کاری به سرانجام نمی‌رسد

رفتارها اصلاح نشود، کاری به سرانجام نمی‌رسد

عجب شیر ما - نایب رئیس مجلس گفت: اگر مسیر درستی در جذب گردشگر سلامت طی شود، قطعاً آذربایجان‌شرقی چنین ظرفیتی در جذب گردشگر سلامت را خواهد داشت ولی با روند فعلی که بازار مغشوشی دارد،فرصت‌های لازم از بین خواهد رفت.
اعتماد مردم را با عمل به گفته‌ها بایدجلب کرد معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی:

اعتماد مردم را با عمل به گفته‌ها بایدجلب کرد

عجب شیر ما - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: اگرچه امروز نمی‌توان ادعا کرد که چالش‌های اقتصادی رفع شده، اما قاطعانه اعلام می‌کنیم که گام‌های اساسی را برداشته‌ایم و دشمنان همانند گذشته نمی‌توانند به خاطر برخی کمبودها فشار بیاورند.
رییس پلیس فتا استان خبر داد

کاهش یک درصدی جرایم سایبری در آذربایجان شرقی

عجب شیر ما - رییس پلیس فتا آذربایجان شرقی با بیان‌ این‌که شاهد کاهش یک درصدی جرایم سایبری در استان هستیم، اضافه کرد: در حالی که تمامی استان‌ها با افزایش جرایم سایبری روبه‌رو هستند، اما استان ما شاهد کاهش یک درصدی در این حوزه است.
سهم یک‌هزار میلیارد تومانی استان آذربایجان شرقی از تسهیلات اشتغال‌زایی دولت استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح کرد

سهم یک‌هزار میلیارد تومانی استان آذربایجان شرقی از تسهیلات اشتغال‌زایی دولت

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به سهم یک‌هزار میلیارد تومانی استان آذربایجان شرقی از تسهیلات اشتغال‌زایی دولت، گفت: هدف‌گذاری استان ایجاد 28 هزار فرصت شغلی است و بخشی از این تسهیلات نیز به کمیته امداد اختصاص خواهد یافت.
شورای شهر مخالف افزایش عوارض محلی است

شورای شهر مخالف افزایش عوارض محلی است

عجب شیر ما - دبیر شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه درآمدهای پایدار بخشی از درآمدهای شهرداری را تشکیل می‌دهد که اگر به اهمیت واقف باشیم می‌توان آنها را افزایش داد، گفت: درآمدهای غیرپایدار از جمله تراکم فروشی بود الآن نیز نابسمانی‌های این موضوع که در گذشته انجام می‌گرفت را می‌توان در شهر دید.
نواداد از استانداری آذربایجان‌شرقی رفت

نواداد از استانداری آذربایجان‌شرقی رفت

عجب شیر ما - علی نواداد معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌شرقی امروز با معرفی به عنوان معاون سیاسی استاندار اردبیل از استانداری آذربایجان شرقی رفت.
حذف ویزای بین ایران با جمهوری آذربایجان و گرجستان استاندار آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

حذف ویزای بین ایران با جمهوری آذربایجان و گرجستان

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: از اردیبهشت سال آینده برای گردشگران خارجی که بخواهند وارد ایران شوند به صورت اینترنتی ویزا صادر می‌شود.
نشست تخصصی «آذری‌های مسلمان و رسالت وحدت‌بخش آنان در عصر حاضر» در تبریز برگزار می‌شود

نشست تخصصی «آذری‌های مسلمان و رسالت وحدت‌بخش آنان در عصر حاضر» در تبریز برگزار می‌شود

عجب شیر ما - مسئول برگزاری «چهارمین نشست تخصصی آذری‌های مسلمان و رسالت وحدت بخش آنان در عصر حاضر» از برگزاری این نشست همزمان با 19 ژانویه روز "آذری‌های مسلمان" خبر داد و گفت: این نشست تخصصی از ساعت 9 تا 12 در سالن شهریار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار می‌شود.
شهرداری تبریز به تعهدات خود در خصوص پیشگیری از اعتیاد عمل کند استاندار آذربایجان شرقی:

شهرداری تبریز به تعهدات خود در خصوص پیشگیری از اعتیاد عمل کند

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان شرقی بر انجام وظایف قانونی شهرداری تبریز در خصوص پیشگیری از اعتیاد و سامان‌دهی مراکز اسکان معتادان و افراد بی‌سرپناه تأکید کرد و گفت: بر اساس قانون 10 درصد از اعتبارات فرهنگی شهرداری باید در این راستا هزینه شود.