جمعه ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - March 23 2018
گفتگو
گزارش
یادداشت
مقالات
آماده باش تیمهای پزشکی بیمارستان امام رضا(ع) برای چهارشنبه سوری

آماده باش تیمهای پزشکی بیمارستان امام رضا(ع) برای چهارشنبه سوری

عجب شیر ما - مدیر مرکزآموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز خبرداد: کلیه بخشها و اورژانس و اتاق های عمل مرکز برای مداوای مصدومان روز چهارشنبه آخر سال و همچنین سایر بیمارانی که در این روز به مرکز مراجعه می کنند در حالت آماده باش هستند.
نوروز فرصتی برای ایجاد تحول در حوزه گردشگری

نوروز فرصتی برای ایجاد تحول در حوزه گردشگری

عجب شیر ما - فرا رسیدن نوروز فرصتی مغتنم و مناسب برای ایجاد تغییر و تحولات اساسی در حوزه گردشگری آذربایحان شرقی در راستای برنامه های رویداد تبریز 2018 است که تهیه و توزیع بسته های راهنما و معرفی این استان یکی از نیازهای اصلی به شمار می رود.
16 نفر در تبریز دچار گازگرفتگی شدند

16 نفر در تبریز دچار گازگرفتگی شدند

عجب شیر ما--سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: به دنبال وقوع پدیده تندباد در تبریز روز جمعه 16 نفر در این شهر به خاطر نشت گاز منوکسید کربن مسموم شدند.
میزبانی آذربایجان‌شرقی از بزرگ‌ترین رویداد قرآنی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی خبر داد

میزبانی آذربایجان‌شرقی از بزرگ‌ترین رویداد قرآنی

عجب شیر ما- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در دهمین روز از اسفندماه جاری در این استان خبر داد.

پرداخت تسهیلات برای نمونه سازی طرح های دانش بنیان

عجب شیر ما - مدیر مرکز رشد پارک فناوری آذربایجان شرقی ،از پرداخت تسهیلات برای نمونه سازی طرح های دانش بنیان تا سقف 350 میلیون ریال خبر داد.
فعالیت ۹۶ دستگاه اتوبوس دوکابین و ۷ دستگاه اتوبوس تک کابین

فعالیت ۹۶ دستگاه اتوبوس دوکابین و ۷ دستگاه اتوبوس تک کابین

عجب شیر ما - معاون فنی شرکت واحد اتوبوس رانی شهرداری تبریز،فعالیت ۹۶ دستگاه اتوبوس دوکابین و ۷ دستگاه اتوبوس تک کابین در سامانه بی آر تی در حال حمل و نقل مسافر می باشند.
رییس پلیس فتا استان خبر داد

کاهش یک درصدی جرایم سایبری در آذربایجان شرقی

عجب شیر ما - رییس پلیس فتا آذربایجان شرقی با بیان‌ این‌که شاهد کاهش یک درصدی جرایم سایبری در استان هستیم، اضافه کرد: در حالی که تمامی استان‌ها با افزایش جرایم سایبری روبه‌رو هستند، اما استان ما شاهد کاهش یک درصدی در این حوزه است.
سهم یک‌هزار میلیارد تومانی استان آذربایجان شرقی از تسهیلات اشتغال‌زایی دولت استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح کرد

سهم یک‌هزار میلیارد تومانی استان آذربایجان شرقی از تسهیلات اشتغال‌زایی دولت

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به سهم یک‌هزار میلیارد تومانی استان آذربایجان شرقی از تسهیلات اشتغال‌زایی دولت، گفت: هدف‌گذاری استان ایجاد 28 هزار فرصت شغلی است و بخشی از این تسهیلات نیز به کمیته امداد اختصاص خواهد یافت.
شورای شهر مخالف افزایش عوارض محلی است

شورای شهر مخالف افزایش عوارض محلی است

عجب شیر ما - دبیر شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه درآمدهای پایدار بخشی از درآمدهای شهرداری را تشکیل می‌دهد که اگر به اهمیت واقف باشیم می‌توان آنها را افزایش داد، گفت: درآمدهای غیرپایدار از جمله تراکم فروشی بود الآن نیز نابسمانی‌های این موضوع که در گذشته انجام می‌گرفت را می‌توان در شهر دید.
کلاه گشادی در مورد میزان فروش کنسانتره‎ی مس سونگون بر سرمان گذاشته‎اند! نماینده‎ی مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی:

کلاه گشادی در مورد میزان فروش کنسانتره‎ی مس سونگون بر سرمان گذاشته‎اند!

عجب شیر ما - نماینده‎ی مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: کلاه گشادی در مورد میزان فروش کنسانتره‎ی مس سونگون بر سرمان گذاشته‎اند!