چهارشنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - March 27 2019
صدور کارت پرواز در فرودگاه تبريز الکترونیکی شد مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی:

صدور کارت پرواز در فرودگاه تبريز الکترونیکی شد

عجب شیر ما - مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی از راه اندازی کيوسک الکترونيکی و سامانه صدور کارت پرواز در ترمينال چهار فرودگاه بين المللی شهيد مدنی تبريز خبر داد.
مردم کم‌فروشی‌ پمپ‌بنزین‌ها را گزارش دهند درخواست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

مردم کم‌فروشی‌ پمپ‌بنزین‌ها را گزارش دهند

عجب شبر ما - کم‌فروشی در برخی از جایگاه‌های سوخت موضوعی است که سال‌هاست آفت این حوزه شده و صدای اعتراض بسیاری از مردم را بلند کرده است؛ در این راستا، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از مردم تقاضا کرده که تخلفات جایگاه‌ها را به این شرکت گزارش کنند.
بسیاری از واحدهای تولیدی مصنوعات طلا تعطیل شده است رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز:

بسیاری از واحدهای تولیدی مصنوعات طلا تعطیل شده است

عجب شیر ما - رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز گفت: بسیاری از واحدهای تولید مصنوعات طلا به دلیل بالا بودن قیمت تعطیل‌شده‌اند و کارگرها را به بیمه بیکاری معرفی کرده‌اند.
بزرگ‌ترین کارخانه فولاد خصوصی کشور در هشترود احداث می‌شود فرماندار هشترود:

بزرگ‌ترین کارخانه فولاد خصوصی کشور در هشترود احداث می‌شود

عجب شیر ما - فرماندار هشترود از احداث بزرگ ترین کارخانه فولاد خصوصی کشور در هشترود خبر داد.
احداث 260 کیلومتر آزادراه و 263 کیلومتر بزرگراه در آذربایجان‎شرقی بعد از انقلاب صورت گرفت:

احداث 260 کیلومتر آزادراه و 263 کیلومتر بزرگراه در آذربایجان‎شرقی

عجب شیر ما - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‎شرقی گفت: بعد از انقلاب اسلامی 260 کیلومتر آزادراه و 263 کیلومتر بزرگراه در استان احداث شده، در حالی که قبل از انقلاب حتی یک کیلومتر راه آسفالت روستایی، آزادراه یا بزرگراه در استان وجود نداشت.
جذب 161 درصدی تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون درآذربایجان شرقی

جذب 161 درصدی تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون درآذربایجان شرقی

عجب شیر ما - رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از جذب 161 درصدی تسهیلات خط اعتباری شماره 6 مکانیزاسیون کشاورزی در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
شهرداری تبریز به جای جلب مشارکت مردم، به سمت کارمند سالاری رفته است نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی :

شهرداری تبریز به جای جلب مشارکت مردم، به سمت کارمند سالاری رفته است

عجب شیر ما - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرداری تبریز به جای جلب مشارکت مردم، به سمت کارمند سالاری و دیوان سالاری رفته است، تاکید کرد: این اقدام باعث شده است، شهرداری به یک دستگاه فربه تبدیل شده و چابکی لازم را نداشته باشد.
دولت سکان بازار ارز را به دست می‌گیرد راه اندازی بازار متشکل ارزی

دولت سکان بازار ارز را به دست می‌گیرد

عجب شیر ما - بازار متشکل ارزی به زودی راه‌اندازی می‌شود و در صورت اجرای درست این بازار، بساط دلالان از بازار ارز برچیده خواهد شد و دولت سکان بازار ارز را در دست خواهد گرفت.
دو انبار بزرگ مواد غذایی مشکوک به احتکار در مراغه پلمپ شد

دو انبار بزرگ مواد غذایی مشکوک به احتکار در مراغه پلمپ شد

عجب شیر ما - فرمانده انتظامی مراغه از پلمپ دو انبار بزرگ مشکوک به احتکار ارزاق عمومی در این شهرستان خبر داد وگفت: در بازرسی از این انبارها، 400 تن برنج، 13 تن شکر و مقادیری روغن نباتی به ارزش 30 میلیارد ریال کشف شد.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال فرصت مناسبی برای معرفی هنر تبریز است

عجب شیر ما - استاندار آذربایجان شرقی در رونمایی از فرش جام جهانی در تبریز گفت: باید در دوران برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ با همکاری سفارت ایران در روسیه بتوانیم ارزش کار هنرمندان تبریزی را در بافت این هنر ارزشمند به جهانیان بشناسانیم.