چهارشنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - March 27 2019
میراث فرهنگی
صنایع دستی
مقالات
گفتگو
15 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان قرار گرفتند مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی:

15 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان قرار گرفتند

عجب شیر ما - مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان این‌که امسال 15 هزار خانوار به کمیته امداد استان اضافه شده‌اند، گفت: امسال شدت فقر خارج از انتظار بود و پیش بینی نکرده بودیم که 15 هزار خانوار به دلیل نوسانات ارزی در بهمن ماه به کمیته امداد اضافه می‌شود.
معاون برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی شهرداری تبریز :

ایده های برتر پنجمین جشنواره مدیریت شهری به کمک بهبود عملکرد شهرداری می آیند

عجب شیر ما - معاون برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی شهرداری تبریز با تاکید بر ضرورت بروزرسانی کیفیت خدمات شهرداری گفت: ایده‌های برتر پنجمین جشنواره مدیریت شهری به کمک بهبود عملکرد شهرداری تبریز می‌آیند.
استقبال فعالان رسانه‌ای آذربایجان شرقی از چهارمین جشنواره مطبوعات اختتامیه جشنواره ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار می شود

استقبال فعالان رسانه‌ای آذربایجان شرقی از چهارمین جشنواره مطبوعات

عجب شیر ما - چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه های خبری آذربایجان‌شرقی مورد استقبال فعالان رسانه ای آذربایجان شرقی قرار گرفت.
تحصیل ۹۰ دانشجو در رشته زبان و ادبیات ترکی در دانشگاه تبریز میررضا مجیدی اعلام کرد:

تحصیل ۹۰ دانشجو در رشته زبان و ادبیات ترکی در دانشگاه تبریز

عجب شیر ما - رئیس دانشگاه تبریز از تحصیل 23 هزار دانشجو و 204 دانجشوی خارجی در این دانشگاه خبر داد و گفت:هیچ‌گاه در دانشگاه اخراجی سیاسی نداشتیم.
افزایش قابل توجه بودجه مسائل فرهنگی در سال ۹۸ رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز خبر داد:

افزایش قابل توجه بودجه مسائل فرهنگی در سال ۹۸

عجب شیر ما - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز از افزایش قابل توجه بودجه مسائل فرهنگی در سال ۹۸ خبر داد و گفت: با بهره‌گیری از دست ساخته‌های هنرمندان بومی، تبریز در سال آینده چهره هنری به خود می‌گیرد.
۹۰ درصد علت بروز سرطان چیست؟

۹۰ درصد علت بروز سرطان چیست؟

عجب شیر ما - کارشناس مسئول برنامه سرطان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی گفت: عوامل محیطی ۹۰ درصد علت بروز سرطان در افراد است.
اساسنامه دانشگاه آزاد باید اصلاح شود سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

اساسنامه دانشگاه آزاد باید اصلاح شود

عجب شیر ما - سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد شد و تاکید کرد: دانشگاه آزاد باید زیر نظر وزارت علوم باشد.
کسب رده چهارم آذربایجان‌شرقی در نشر کتاب

کسب رده چهارم آذربایجان‌شرقی در نشر کتاب

عجب شیر ما - براساس گزارش مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از حوزه نشر کتاب در این استان؛ تبریز، اهر و بناب در رده اول تا سوم قرار دارند.
جشــن کوچولوهــاي نابــغه در تبريــز جشــن کوچولوهــاي نابــغه در تبريــز

جشــن کوچولوهــاي نابــغه در تبريــز

به تازگي خبري در بين اولياي دانش آموزان ابتدايي تبريز دهان به دهان نقل محافل عمومي شده است که معلم نابغه هوش با سختکوشي و پشتکار و تحقيق و تدبر دست به کاري بزرگ در کشور زده و حدود صد نفر از دانش آموزان مستعد ابتدايي استعدادهاي تحصيلي را شناسايي و با تدريس ويژه و عجب شیر ما - عشق و علاقه وافر توانسته است بيشترين قبولي در آزمون تيزهوشان مدارس ابتدايي کشور را از آن شهر فرهنگ پرور و هنر خيز تبريز نمايد. استاد آيدين استوار دانش آموخته ممتاز دانشگاه شهيد مدني تبريز که تاليفات متعددي در زمينه هوش و رياضي از مقطع ابتدايي تا دکترا را در کارنامه خود دارد شايسته تجليل ملي است و متوليان آموزش و پرورش کشور بايد قدرچنين جوانان پرشور علمي را بدانند. روز سه شنبه 22 آبان يکي ازاولياي دانش اموزان خبرنگار و عکاس روزنامه ما را به مراسمي در تالار پتروشيمي تبريز دعوت کرد که گزارش خبرنگار ما را با هم مي خوانيم :
برنامه‌های جنبی اشتیاق و نشاط فرهنگی در نمایشگاه کتاب را دوچندان می‌کند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی:

برنامه‌های جنبی اشتیاق و نشاط فرهنگی در نمایشگاه کتاب را دوچندان می‌کند

عجب شیر ما - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در مراسم رونمایی از سه کتاب صوتی حوزه دفاع مقدس، گفت: برنامه‌های جنبی اشتیاق و نشاط فرهنگی در نمایشگاه کتاب را دوچندان می‌کند.